رامبد جوان با «نگار» به منار می‌رود

۲۲ دی ۱۳۹۶
بدون نظر

برای دهمین دوره جشنواره فیلم منار

رامبد جوان با «نگار» به منار می‌رود

«نگار» ساخته رامبد جوان و «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان از جمله فیلم‌های ایرانی‌اند که در دهمین دوره جشنواره فیلم منار به نمایش درخواهند آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دهمین جشنواره فیلم خاورمیانه و شمال آفریقا صوفیه موسوم به منار از ٢٢ دی تا ٨ بهمن برابر با ١٢ تا ٢٨ ژانویه در کشور بلغارستان برگزار خواهد شد.

براساس اعلام کانال سینه فیلم متعلق به محمد اطبایی این جشنواره غیر رقابتی ۵٩٢ فیلم بلند و ١٢٠٠ فیلم کوتاه برای این دوره جشنواره خود دریافت داشته که در بخش فیلم های بلند سینمایی، شانزده فیلم شامل “یک روز بخصوص” ساخته همایون اسعدیان، “نگار” ساخته رامبد جوان، “لینا” ساخته اول رامین رسولی سینماگر اهل افغانستان و محصول ایران، افغانستان و هلند و “فصل نرگس” ساخته نگار آذربایجانی را به نمایش در می آورد. جشنواره منار که در سال ١٣٩٣ بخش بزرگداشت “مستقل های ایرانی” را با هفت فیلم برگزار کرده بود امسال نیز بخش کارگردان های جدید ایرانی را با سه فیلم “کارت پرواز” ساخته مهدی رحمانی، “جاودانگی” ساخته مهدی فرد قادری و “ایتالیا ایتالیا” ساخته کاوه صباغ زاده را در برنامه خود دارد. در بخش فیلم های کوتاه جشنواره نیز چهار فیلم ایرانی “رتوش” ساخته کاوه مظاهری، “نقطه نامریی” ساخته طنین ترابی، “پیشخدمت” ساخته فرنوش عابدی و “مردی که یادش می رفت نفس بکشد” ساخته سامان حسین پور حضور دارند.

منبع: خبرآنلاین

منبع : موسیقی ما


لینک کوتاه مطلب

http://cialiscoupon4edtrial.com/?p=2210

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها