آلبوم موسیقی «هفتواد» منتشر شد - دانلود آهنگ جدید

آلبوم موسیقی «هفتواد» منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۶
بدون نظر

اثری از «مسعود نکویی»

آلبوم موسیقی «هفتواد» منتشر شد

آلبوم موسیقی «هفتواد» اثری از «مسعود نکویی»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «نسل مهر کرمان» راهی بازار موسیقی کشور شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «هفتواد» اثریست، پاپ-کلاسیکال که «مسعود نکویی»، خالق آن می باشد. این مجموعه مشتمل بر ۱۰ قطعه «پیشواز»، «واد۱»، «واد۲»، «واد۳»، «واد۴»، «واد۵»، «واد۶»، «واد۷»، «قیام شاهباف ها» و «حاشیها» می باشد.

این اثر را نکویی، با تحقیق در تاریخ، جمع آوری اسنادی از مورخان و استناد به اشعار حکیم ابوالقاسم فردوسی در خصوص رویداد تاریخیِ هفت واد کرمان باستان و صنعت ابریشم و منسوجات که قدمتی دو هزار ساله دارد و به هیئت افسانه ای در آمده، به اجرا در آورده و در دسترس علاقمندان و مخاطبین قرار می دهد.

۷ واد که در قطعات آلبوم به آنها اشاره شده، به معنای ۷ پسر است که یکی از لغات و معانی در ادبیات پارسی است.

اجرای ارکسترال- کرال این مجموعه برای بیان نکات خاص تاریخ ایران و کرمان، از ویژگیهای زیبای آلبوم «هفتواد» است. همچنین نقش خوانی قالی در قطعه حاشی، بر اساس واقعیت نقش خوانی کرمان و روستای هوتک کرمان طراحی و ضبط شده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «هفتواد» از «مسعود نکویی»، توسط «نسل مهر کرمان»، منتشر دشه است و علاقمندان می توانند، نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به دانلود قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع : موسیقی ما


لینک کوتاه مطلب

http://cialiscoupon4edtrial.com/?p=3223

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها