آلبوم موسیقی «دردانه» منتشر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۶
بدون نظر

به روایت زنده یاد «نور محمد درپور»

آلبوم موسیقی «دردانه» منتشر شد

آلبوم موسیقی «دردانه» به روایت زنده یاد «نور محمد درپور»، از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «دردانه» شش داستان عرفانی به نقل از پیشکسوت فقید موسیقی خراسان، «نور محمد درپور» است که در ۶ بخش «داستان اسکندر و دیگر مشاهیر»، «داستان حضرت خدیجه (س) و حضرت محمد (ص)»، «داستان جدایی حضرت یعقوب (ع) و حضرت یوسف (ع)»، «داستان لیلی و مجنون»، «داستان مجنون»، «داستان مرغ و حضرت موسی (ع)» به اجرا در آمده است که به سیاق خراسان با آواز و دوتار استاد درپور روایت شده است.»

نورمحمد دُرپور متولد ۱۳۱۰- تربت جام، خواننده ایرانی و از بزرگان آواز خطه خراسان بود. او در پاییز ۱۳۹۳، به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان بستری شد و در حین شیمی درمانی دچار عارضه قلبی و مغزی شد و در نهایت، در آخرین روزهای سال ۱۳۹۳ درگذشت.

شایان ذکر است که آلبوم «دُردانه» از زنده یاد «نورمحمد دُرپور»، توسط مرکز موسیقی حوزه هنری راهی بازار موسیقی شد. علاقمندان می توانند برای تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه کرده و یا نسبت به خرید قانونی و آنلاین آن، از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع : موسیقی ما


لینک کوتاه مطلب

http://cialiscoupon4edtrial.com/?p=4178

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها